uksed, aknad & trepid

Ajalugu

Ajalugu

UMA AS asutati aastal 1991, vabariigi taassünni alguses. Puidutootmistsehh paiknes tollal Vasara vanas tootmishoones, Katusepapi tänaval Tallinnas. Tollal töötas ettevõttes ca 12 inimest.

Aastal 1996 muudeti senine juriidiline vorm UMA OÜ-ks ja alates aastast 1999. aastast oleme tegutsenud Tallinnas, Juurdeveo 25, Tallinn.

Oleme spetsialiseerunud aastate jooksul täispuit-lahenduste tootmisele ja seda eelkõige vastavalt kliendi vajadustele. UMA OÜ toodetud aknaid ja uksi kohtab igas Tallinna elamu-piirkonnas, k.a muinsuskaitse all asuvas vanalinnas. Samuti oleme pakkunud täislahendusteenuseid mõisatele ja teistele ajaloolist väärtust omavatele ehitistele.

UMA OÜ eesmärgiks on pakkuda oma klientidele täispuitlahendusi vastavalt objekti nõuetele. Soovime oma tegevusega väärtustada loodusõbraliku puidu kui põlise tooraine kasutamist.

Meie tootekataloogist leiate laias valikus puidust aknaid ja uksi. Kui soovite tellida meilt tooteid, kuid ei ole kindel, milline on just Teile parim lahendus, pakume eksperthinnangut. Meie ekspert tuleb Teie objektile ja koostab suhtluses Teiega sobivaima hinna- ja tootepakkumise.