uksed, aknad & trepid

Aknad

UMA OÜ Aknad

Valmistame eritellimuse puitaknaid väikepartiidena :

  • sissepoole avanev nn. saksa aken (üheraamne, kald-pöörd avamisviisiga);
  • sissepoole avanev nn. soome aken (üheaegselt avanev kaheraamne aken, pöördavanemisega, klaaspaketiga sisemises aknaraamis; • sisse-sisse avanev kaheraamne aken;
  • sisse- välja avanev kaheraamne aken (sobiv ajaloolise taustaga hoonetele);
  • taluaknad (sobiv palkmajadele);
  • mitteavatavad aknad;
  • erikujulised aknad (ümmargused, kaarjad, trapetsikujulised, kolmnurksed ja kaldnurgaga);

Avade mõõdistus objektil ja konsultatsioon on tasuta. Lisaks saab tellida akendele erinevaid iluliiiste ja täindavaid ühendusprofiile.

Vajadusel pakume akende paigaldusteenust. Raami ja lengi matejaliks kasutame männi liimpuitu või muud kliendi soovitud puitu. Puitdetailid krunditakse ja värvitakse (vesialusenevärv, õlivärv) või lakitakse.

Ühekordne aknaklaas on tavaliselt 4mm paksune. Klaapaketid saab valida kas kahe või kolmekordsed. Kahekordse klaaspaketi standardvariant 2K4+4S-15 koosneb: pakett kahest 4mm paksusest klaasist, mille sisemine klaas on selektiivne st. soojust tagasi peegeldav ja 15 mm laiusest alumiiniumist klaasidevahelisest liistust (seest täidetud niiskust imava absorbendiga).

Soovi korral võib tellida ka eriklaase:lamineeritud -, armeeritud-, karastatud-, toonitud-, mustrilisi-, peegeldavaid- jne. Klaase. Aknasulused, käepidemed – ja muud akende tarvikud on Euroopa juhtivatelt tootjatelt. Akende tihenditeks kasutame kõrgelastseid tihendeid, mis tagavad akende hea tuuletiheduse, soojapidavuse ja vihmakaitse. Vajadusel teostame ka vanade akende restaureeimist ja klaaside kittimist.

Aknad vajavad regulaarset hooldust vähemalt üks kord aastas (hinged ja sulustussüsteemid puhastust ja õlitamist ning tihendite puhastamist tolmust ja määrimist silikoonõliga)

NB! Garantiitööna teeme vajaduse korral akende reguleerimist üks kord kuue kuu jooksul pärast akende paigaldamist, akendele, millele osutasime ka paigaldamisteenust.